Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy: Katowice, ul. Francuska 36

Praca w Centrum LUX MED Stomatologia w Katowicach przy ulicy Francuskiej 36.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę Pacjenta w tym rezerwację i rejestrację usług medycznych.

Pracując z nami otrzymasz:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce, na podstawie umowy zlecenie;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, nauka języka angielskiego, akcje prozdrowotne, konkursy);
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole;
  • Realne możliwości rozwoju poprzez udział w licznych rekrutacjach wewnętrznych;
  • Pakiet szkoleń powitalnych oraz warsztatów ogólnorozwojowych.
Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Łatwość nawiązywania relacji, empatia, odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

Podobne oferty:

27.06.2022

Asystent / Asystentka Serwisu

Firma: MOTOKARIERA S.C.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Główne zadania: Realizowanie standardów obsługi klienta, Wsparcie doradców serwisowych w realizacji zadań związanych ze sprzedażą części oraz usług serwisowych, Odbieranie telefonów i umawianie klientów, Wykonywanie ankiet telefonicznych, Współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w...

Więcej informacji

27.06.2022

Firma: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Śródmieście, Al. Jerozolimskie 65/79

Praca w Centrum Medycznym Grupy LUX MED przy Alejach Jerozolimskich 65/79 w Warszawie Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę Pacjenta w tym rezerwację i rejestrację usług medycznych. Pracując z nami otrzymasz: Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych,...

27.06.2022

Asystent ds. Obsługi Klienta

Firma: Spedimex Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Stryków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie: obsługa mailowa i telefoniczna Klientów praca na systemach operacyjnych – logistycznych i transportowych raportowanie danych wewnątrz i na zewnątrz firmy przygotowywanie zestawień weryfikacja statusów przesyłek kalkulacje przesyłek ścisła...