Doświadczenia w pracy różnych HandlowcówEkspert Comfort Home

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Ekspert Comfort Home
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1-23-59987


Słyszałeś to już wiele razy: „sprzedaż fotowoltaiki to teraz najlepszy biznes”.

Zrób biznes z pewnym graczem na rynku PV.

Rozwijaj się z nami, pokaż jak sprzedajesz.

 

Co otrzymasz?
  • Produkt Comfort Home ze wszystkimi jego możliwościami.
  • Dostęp do zaplecza jednej z największych firm energetycznych w Europie oraz wsparcie operacyjne (formalne oraz związane z finansowanie oraz realizacją).
  • Pewne rozliczenie wynagrodzenia dwa razy w miesiącu.
  • O atrakcyjnym systemie prowizyjnym i pięciocyfrowych wynagrodzeniach, nie wspominamy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”