Doświadczenia w pracy różnych HandlowcówHandlowiec Stacjonarny

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym budujemy nieustannie od 1990 roku, Działamy na terenie całego kraju.

 

W związku z rozwojem Firmy zatrudnimy:

Handlowiec Stacjonarny

Miejsce pracy do wyboru:Golub-Dobrzyń/ Osiek k. Rypina

 

Poszukujemy osoby odpowiedzialne za prowadzenie sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwanie i obsługę klientów.

 

OCZEKIWANIA: 
  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami
  • dobra organizacja pracy własnej
ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zestaw szkoleń wdrażających do pracy
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w wybranej rekrutacji."
Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.