Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Rozwijanie sprzedaży mięsa na rynki globalne
  • Tworzenie ofert i prezentacji
  • Udział w międzynarodowych targach branżowych
  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa istniejących klientów
  • Koordynowanie zamówień
  • Współpraca między oddziałami firmy
Wymagane umiejętności:
  • Biegła znajomość angielskiego; inne języki mile widziane
  • Doświadczenie i wiedza nt. handlu międzynarodowego preferowane
Pracodawca oferuje:
  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny (Multisport, Medicover, bonusy świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, ubezpieczenie grupowe)