Asystent ds. Obsługi Bezpośredniej

Asystent ds. Obsługi Bezpośredniej
Miejsce pracy: Warszawa, al. Rzeczpospolitej 5

Poszukujemy osoby, która posiada:
  • przede wszystkim chęć pracy z klientem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • swobodną komunikację w języku angielskim – pacjentami Medicover są również obcokrajowcy.
Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa pacjentów, czyli:
  • umawianie wizyt,
  • przekierowywanie pacjentów na odpowiedni oddział,
  • pomoc w korzystaniu z naszych usług,
  • informowanie o możliwościach dotyczących usług Medicover,
  • pobieranie płatności.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • wsparcie mentora w okresie wdrożenia,
  • pracujemy w trybie pracy dwunastogodzinnym- recepcja na Izbie Przyjęć działa 24h/7 dni w tygodniu, Recepcja Główna 6:00-24:00 przez 7 dni w tygodniu,
  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,
  • oferujemy prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny; w ramach pakietu medycznego otrzymujesz możliwość korzystania z dowolnych zajęć sportowych 2 razy w tygodniu, 
  • możesz skorzystać z dodatkowych benefitów min. współfinansowana karta sportowa Medicover Sport (pakiet open), produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Podobne oferty:

30.04.2024

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Pacjentów

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław, ul. Strzegomska 36

Najlepszy kandydat to taki, który: ​ posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży), zależy mu na pracy w stale rozwijającej się firmie, z łatwością buduje relacje, jest empatyczny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny, swobodnie komunikuje się w języku angielskim. Twoim głównym...

Więcej informacji

30.04.2024

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Pacjentów

Firma: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, ul. Klimczaka 1

Najlepszy kandydat to taki, który: ​ posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży), zależy mu na pracy w stale rozwijającej się firmie, z łatwością buduje relacje, jest empatyczny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny, swobodnie komunikuje się w języku angielskim. Twoim głównym...

Więcej informacji

30.04.2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Firma: Vetlab Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice, ul. Żeliwna 36

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziane biologiczne lub pokrewne, Doświadczenie w...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia