Doradca Biznesowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Twoje codzienne zadania:
  • Aktywna (w terenie) sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego do klientów B2B;
  • Budowa własnej bazy klientów B2B oraz jej aktualizacja;
  • Obsługa procesu pozyskania klienta;
  • Przygotowanie analiz, wycen i ofert dla klientów;
Dołącz do nas, jeśli:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży energii),
  • Dobrze znasz MS Office (szczególnie Excel);
  • Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i zmotywowaną w dążeniu do celów,
  • Nie boisz się rozmawiać (szczególnie przez telefon i osobiście) i łatwo nawiązujesz relacje biznesowe,
  • Charakteryzuje Cię nieszablonowe i pozytywne myślenie :)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne + kartę Multisport, lub bardzo atrakcyjny system prowizyjny (dla osób chcących ten sposób rozliczenia),
  • Samochód służbowy, komputer i telefon,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Umowę zlecenie, B2B lub umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."