Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Handlowiec
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0986
OBOWIĄZKI:
kontakty z kontrahentami m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z kierownictwem sklepu, obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Podobne oferty:

13.05.2024

Handlowiec

Firma: EwTrade Ewa Marzec

Lokalizacja: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska aktywne pozyskiwanie klientów oraz wprowadzanie produktów (kawy, ekspresy) do biur tworzenie oraz rozwój relacji biznesowych z klientami podtrzymywanie współpracy i wsparcie klientów przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych i raportów na początkowym etapie samodzielne i kompleksowe zarządzanie...

Więcej informacji

13.05.2024

Handlowiec ds. Sieci Handlowych

Firma: EwTrade Ewa Marzec

Lokalizacja: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska rozwijanie nowych relacji biznesowych, podejmowanie wyzwań dotarcia do osób decyzyjnych w sieciach sprzedaży, kanale modern trade oraz u innych dystrybutorów, samodzielne i całościowe zarządzanie procesem sprzedaży produktu w powyższych kanałach, efektywne realizowanie zadań sprzedażowych i...

Więcej informacji

12.05.2024

Technik handlowiec/ account manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Lokalizacja: pomorskie / Rumia

- Rozmowa telefoniczna z potencjalnymi klientami- Obsługa klientów- Pozyskiwanie nowych klientów- Rezalizacja transakcji kupna i sprzedaży- Organizacja dzialaności handlowej przedsiębiorstwa- Przygotowanie ofert handlowych- Opracowanie strategii sprzedażowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia