Konsultant Klienta z Językiem Niemieckim

Miejsce pracy: Kraków
Opis pracy:
  • Oferujemy pracę zdalną w której możesz zdobyć umiejętności biznesowe i językowe. Jest to oferta także dla osób z podstawowym doświadczeniem zawodowym, chętnych do nauki.
Twój zakres obowiązków:
  • Pierwszy kontakt z globalnymi klientami;
  • Udzielanie informacji i pomocy klientom.
Nasze wymagania:
  • Zdolność do szybkiego uczenia się;
  • Bardzo dobry angielski i niemiecki (min. poziom C1 CEFR);
  • Dobre zdolności komunikacyjne;
  • Elastyczność i umiejętności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.