Specjalista / Specjalstka ds. sprzedaży i dozownika farb

Bardzo się cieszymy, że zwróciłeś/łaś uwagę na nasz wakat. Poszukujemy fajnego sprzedawcę i mamy nadzieję, że nasza oferta będzie dla ciebie interesująca.

Kim jesteśmy:

  • Limestone Group to marka farb i tynków dekoracyjnych
  • Posiadamy 4 salony w Ukrainie i w Polsce
  • Eksportujemy nasze produkty do Szwajcarii i calej UE
  • Własna produkcja farb, tynków i pigmentów
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Kamionkowska 1, Praga
Kogo szukamy:
  • Fajny sprzedawca w naszym salonie, który ma już doświadczenie w doradzaniu klientom (co najmniej 1 rok) i specjalista do dozownika farb w jednej osobie)
  • Samochód nie jest konieczny, ale fajnie byłoby go mieć
Co oferujemy:
  • Wiele marketingowych narzędzi do sprzedaży
  • Duży asortyment konkurencyjnych produktów
  • Sprzedaż towarów ekskluzywnych
  • Naszymi głównymi klientami są projektanci wnętrz, architekci, firmy budowlane, wykonawcy i kierowniki budownictwa
Obowiązki:
  • Kolorystyka materiałów na dozowniku da farb
  • Udział w realizacji obiektów
  • Serwis i wsparcie techniczne istniejących klientów
  • Prowadzenie prezentacji
Warunki pracy:
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie: przez pierwsze 3 miesiące, gdy menadżer nie zyskał jeszcze wielu klientów, oferujemy komfortową stawkę 5000-6000 zł miesięcznie. W przyszłości istnieje system motywacyjny, z którym zapoznajemy kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej
  • Biuro znajduje się w Warszawie, ul. Kamionkowska 1, Praga