Młodszy specjalista / Młodszy specjalistka ds. zakupów IT

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Świętojerska 3/5
GŁÓWNE ZADANIA
  • Proaktywna współpraca z właścicielami biznesowymi w celu rozwijania strategii dla kategorii zakupowych IT
  • Prowadzenie procesów zakupowych
  • Opracowywanie dokumentacji zakupowej (zapytania ofertowe, zamówienia, umowy)
  • Uzgadnianie z klientami wewnętrznymi zakresu zamówienia, kryteriów wyboru i oceny ofert
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Pozyskiwanie ofert z rynku i ich weryfikacja
  • Przygotowywanie raportów i analiz (cyklicznych i ad-hoc)
OCZEKIWANIA
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel
  • Samodzielność w działaniu i inicjatywa
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy i terminowość
MILE WIDZIANE
  • Doświadczenie w pracy w zakupach IT
  • Wiedza na temat procesów zakupowych w przedsiębiorstwach