Doświadczenia w pracy różnych Handlowców

Pracownik Działu Sprzedaży

Renomowana firma branży oponiarskiej

działająca na terenie całego kraju

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Rudno
Zadania:
  • przyjmowanie zamówień / zleceń napraw
  • współpraca z klientami
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentów sprzedaży
  • sprzedaż części zamiennych maszyn i urządzeń
  • kontrola stanów magazynowych
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej/ handlowej
  • przygotowywanie tras serwisantów oraz ich rozliczanie
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dokładność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (umowa na zastępstwo)
  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego