Specjalista ds. sprzedaży i doradztwa technicznego w obszarze OZE

Miejsce pracy: Sanok
Zakres obowiązków:
  • Indywidualny dobór rozwiązań energetycznych dla klientów.
  • Efektywna obsługa zapytań oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prezentacja i sprzedaż produktów wysokiej jakości.
  • Rozwój wiedzy w dynamicznie zmieniającej się branży.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży; wiedza o OZE mile widziana.
  • Znajomość technik sprzedażowych, umiejętność negocjacji i zawierania umów.
  • Orientacja na cele sprzedażowe, samodzielność, doskonałe komunikacja i organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:
  • Wsparcie w budowaniu bazy klientów.
  • Otwartość na innowacyjne pomysły oraz elastyczne zarządzanie cenami i marżami.
  • Profesjonalne zaplecze techniczne i montażowe.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja / umowa o pracę lub zlecenie / kontrakt B2B).
  • Szkolenia, wsparcie menedżerskie i pracę z kompetentnym zespołem.