Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Specjalista ds. sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO SPRZEDAŻY, FOTOGRAFOWANIE, WYSTAWIANIE TOWARU NA AUKCJE INTERNETOWE, KOMUNIKOWANIE Z NABYWCĄ, IDENTYFIKACJA ZAKUPIONYCH TOWARÓW, PAKOWANIE I WYSYŁKA TOWARÓW, PRACA W ZESPOLE
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, PRACA PRZY KOMPUTERZE

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Podobne oferty:

29.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży produktu

Firma: Formanway

Lokalizacja: mazowieckie / Łomianki

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych za pomocą różnych źródeł (sprzedaż B2B) Budowanie i dbanie o długotrwałe relacje z klientami Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych, uwzględniających specyfikę produktów CBD w segmencie Vape i e-liquids. Analiza danych rynkowych i...

Więcej informacji

29.04.2024

Specjalista ds. Wdrożenia Kampanii Online

Firma: Arteria G Partner sp. zo. o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, w pobliżu Metra Gdańskiego

Twoje codzienne zadania jako Specjalista ds. wdrożenia kampanii online: Sprzedaż produktów i rozwiązań Google Ads Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych Przygotowanie strategii reklamy internetowej pod indywidualne potrzeby klienta Doradztwo klientom w kwestiach związanych z Google Ads, w tym:...

Więcej informacji

29.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej

Firma: Arteria G Partner sp. zo. o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, w pobliżu Metra Gdańskiego

Twoje codzienne zadania jako Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej: Sprzedaż produktów i rozwiązań Google Ads, w tym: ustalenie budżetu na proponowaną reklamę Doradztwo klientom w kwestiach związanych z Google Ads, w tym: propozycje nowych rozwiązań, negocjacje ofert, edukacja w zakresie produktów Google...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia