Specjalista ds. wynajmu pojazdów

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Motaniec
Twój zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie dokumentów wynajmu i zarządzanie procesem wydawania/odbioru pojazdów
  • Ewidencja dokumentacji księgowej, tworzenie raportów i analiza rynku pojazdów użytkowych
  • Praca z CRM
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży wynajmu pojazdów i logistyki
  • Znajomość obsługi pojazdów użytkowych, finansów, pakietu Office
  • Znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B (+ kat. C jako atut)
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, sport)