Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • opracowywanie analiz i raportów w zakresie wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie prezentacji wynikowych
  • współpraca z menedżerami i doradcami oraz ich aktywne wspieranie w realizacji planów sprzedażowych, a także wsparcie merytoryczne
  • udział w projektach realizowanych w Banku
  • wspieranie działań komunikacyjnych skierowanych do sieci sprzedaży
  • opiniowanie i aktualizowanie procedur
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, bankowość
  • biegła znajomość Pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS PowerPoint)
  • doskonała organizacja pracy
  • doświadczenie w pracy w instytucji finansowej
  • doświadczenie w przygotowywaniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych
  • umiejętność pracy zespołowej w środowisku pracy zdalnej oraz samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie
  • bogaty pakiet benefitów

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.