Sprzedawca
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta.
  • Sprzedaż naszych produktów.
  • Dbanie o ekspozycję towaru.
  • Utrzymywanie standardu ekspozycji.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki.
Wymagamy:
  • Entuzjazmu i zaangażowania podczas codziennej pracy z Klientem.
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.
  • Otwartości oraz łatwości w nawiązywaniu relacji.
  • Wysokiej kultury osobistej oraz chęci do nauki.
  • Mile widziane doświadczenie w handlu bądź z klientem.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.
  • Szkolenia przygotowawcze.