Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0985
OBOWIĄZKI:
kontakty z kontrahentami m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z chińskim kierownictwem sklepu, obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie