Sprzedawca/kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Orzeszyn
Numer: StPr/24/0571
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie stanowiska pracy w różnych punktach sklepu- przyjmowanie dostaw- ekspozycja towarów- aktywna sprzedaż- robienie inwentaryzacji- przygotowywanie zamówień- rozliczenia dostaw- współpraca z przedstawicielami - dbanie o gospodarkę magazynową
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Orzeszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie