Technik handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Grabówki
Numer: StPr/24/0193
OBOWIĄZKI:
-praca biurowa,-tworzenie ofert,-dbanie o relację z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

2 lata na podobnym stanowisku, znajomość programu Optima ERP,oferta kierowana dla osób bezrobotnych: EFS PLUS (50+, długootrwale bezrobotni, niepełnosprawne).

Miejsce pracy:

Grabówki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 384 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Podobne oferty:

03.05.2024

Pracownik Działu Handlowego

Firma: Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Lokalizacja: łódzkie / Rzgów

telefoniczna oraz mailową obsługę klientów, przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie oraz realizację zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy, współpraca z innymi działami firmy. doświadczenie w pracy w obsłudze...

Więcej informacji

02.05.2024

Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Lokalizacja: świętokrzyskie / Jędrzejów

Przyjmowanie towarów dostaw co do zgodności z fakturami, przyjmowanie towaru i dostaw, wypełnianie dokumentacji dostaw. Wymagania inne:

Więcej informacji

02.05.2024

Technik handlowiec (staż)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Lokalizacja: pomorskie / Ryki (pow. nowodworski, gm. Nowy Dwór Gdański), Ryki

obsługa klienta, sporządzanie ofert handlowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia