Administrator handlowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Marki
Twoje główne zadania:
  • Kontakt z klientami zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi
  • Przyjmowanie, procesowanie i potwierdzanie zamówień, a także ich monitorowanie aż do momentu dostawy
  • Koordynacja dostaw i fakturowanie
  • Archiwizacja dokumentów sprzedażowych oraz aktualizacją cenników i danych klientów w systemie
Wymagania:
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela, oraz systemu SAP
Pracodawca oferuje:
  • Umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia, nauka języka angielskiego
  • Karta Multisport