Agent Turystyczny

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Agent Turystyczny
Miejsce pracy: Warszawa
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu, poszukujemy optymistycznie nastawionych kandydatów, dla których podróże są pasją, a różnorodność kulturowa świata - inspiracją. Dołącz do nas i pomóż tworzyć niezapomniane wakacyjne przeżycia dla naszych klientów!

Wymagania:
  • Min. rok doświadczenia: turystyka, sprzedaż, obsługa klienta
  • Komunikatywność
  • Znajomość geografii i kierunków wakacyjnych
  • Obsługa systemów rezerwacyjnych
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, wyjazdy służbowe)
Mile widziane:
  • Znajomość angielskiego
  • Wiedza o branży turystycznej
Oferujemy:
  • Umowa o pracę + premia
  • Szkolenia + wyjazdy
  • Zmianowa praca
  • Rabat na hotele grupy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie Warta
  • Karta lunchowa (330 zł/mies.)
  • Bezpłatna podróż poślubna
  • MyBenefit/Multisport
  • Dofinansowanie do okularów
  • Ścieżki rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty:

29.04.2024

Koordynator Sprzedaży

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska: Zapewnienie klientom jakości usług turystycznych Rozwój wyników sprzedażowych salonu Bezpośrednia obsługa klienta Realizacja celów sprzedażowych Nadzór nad parametrami sprzedaży zespołu Działania na rzecz wzrostu obrotów Zarządzanie administracją salonu Planowanie pracy zespołu Rekrutacja...

Więcej informacji

29.04.2024

Koordynator Sprzedaży

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: Zapewnienie klientom jakości usług turystycznych Rozwój wyników sprzedażowych salonu Bezpośrednia obsługa klienta Realizacja celów sprzedażowych Nadzór nad parametrami sprzedaży zespołu Działania na rzecz wzrostu obrotów Zarządzanie administracją salonu Planowanie pracy zespołu Rekrutacja...

Więcej informacji

29.04.2024

Koordynator Sprzedaży

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska: Zapewnienie klientom jakości usług turystycznych Rozwój wyników sprzedażowych salonu Bezpośrednia obsługa klienta Realizacja celów sprzedażowych Nadzór nad parametrami sprzedaży zespołu Działania na rzecz wzrostu obrotów Zarządzanie administracją salonu Planowanie pracy zespołu Rekrutacja...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia