Doradca ds. Energetyki Odnawialnej

Doradca ds. Energetyki Odnawialnej
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów (pompy ciepła, fotowoltaika, banki energii, modernizacja budynków).
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Negocjacje umów handlowych.
  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych.
Oferujemy
  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B/umowa o pracę).
  • Produkty wysokiej jakości (współpraca m.in. z Panasonic).
  • Rozwój kariery i możliwość zarządzania zespołem.
  • Samochód służbowy, elastyczne godziny, praca od zaraz.
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wysokie prowizje, konkurencyjne ceny, terminowe wypłaty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty:

05.07.2024

Manager ds. Inwestycji - HVAC

Firma: Rotenso - Grupa Thermosilesia

Lokalizacja: podkarpackie /

Aplikuj do nas jeśli: posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w branży technicznej; masz umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w zakresie wyboru produktów; masz umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych; jesteś nastawi ony/a zadaniow o ; posiadasz prawo jazdy kat. B....

Więcej informacji

05.07.2024

Manager ds. Inwestycji - HVAC

Firma: Rotenso - Grupa Thermosilesia

Lokalizacja: mazowieckie /

Aplikuj do nas jeśli: posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w branży technicznej; masz umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w zakresie wyboru produktów; masz umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych; jesteś nastawi ony/a zadaniow o ; posiadasz prawo jazdy kat. B....

Więcej informacji

05.07.2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Lokalizacja: podlaskie / Białystok

Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami Doradztwo techniczne i analiza potrzeb wynajmowych klientów Obsługa klienta w zakresie wynajmu oraz związanych z tym czynności dodatkowych (zgłaszanie awarii, przestojów etc.) Analiza...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia