Doradca ds. Energetyki Odnawialnej

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Doradca ds. Energetyki Odnawialnej
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów zainteresowanych OZE (pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, magazyny energii, modernizacja budynków)
  • Wykonywanie założonych celów sprzedaży
  • Zawieranie umów handlowych
  • Uczestnictwo w firmowych szkoleniach branżowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ugruntowanej firmie
  • Umowa B2B lub o pracę
  • Produkty wysokiej jakości
  • Szybkie ścieżki awansu i opcja budowania własnego zespołu
  • Samochód firmowy po okresie próbnym, elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny system prowizyjny z konkurencyjnymi cenami
  • Regularne i sprawiedliwe wynagrodzenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty:

03.07.2024

Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Lokalizacja: lubelskie / Studzianka

praca z klientem - przygotowywanie ofert handlowych, umów, organizowanie sprzedaży, organizowanie działań reklamowych, analiza rynku, sprawozdania z realizacji zadań(sprzedaz zboża, nawozów)godz. pracy 8:00 - 16:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie:...

Więcej informacji

02.07.2024

Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Lokalizacja: lubelskie / Biała Podlaska

obsługa klienta, przygotowywanie ofert, obsługa komputera i kasy fiskalnej, sporządzanie i zawieranie umów kupna - sprzedaży, prowadzenie sprzedażygodz. pracy 10:00 - 18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji

02.07.2024

Handlowiec do działu sprzedaży wyrobów hutniczych

Firma: Drozapol Profil SA

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

aktywne pozyskiwanie i rozwijanie bazy klientów obsługa telefoniczna klientów w zakresie informowania, doradzania i sprzedaży współpraca z działem handlowym kreowanie i promowanie wizerunku firmy przygotowywanie zestawień i raportów z rozmów doświadczenie w telefonicznej obsłudze i pozyskiwaniu klientów chęć...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia