Doradca klienta z j. niemieckim

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Doradztwo dla klientów niemieckojęzycznych
  • Rozwiązywanie problemów, kontakt mailowy, telefoniczny i przez czat
  • Budowanie relacji z klientami
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (minimum B2/C1)
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)
  • Praca zespołowa
  • Znajomość komputera i MS Office
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie i premie
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne)