Doradca Klienta

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Aktywne doradztwo oraz sprzedaż produktów i usług,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.
Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Orientacja na potrzeby klienta,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych.
Oferujemy
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + system premiowy),
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.