Doradca Klienta

Miejsce pracy: Ustroń
Zakres obowiązków:
  • Dostosowywanie oferty produktowej do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Kompleksowa obsługa klienta, włączając w to rekomendowanie akcesoriów i usług dodatkowych.
  • Prowadzenie profesjonalnych rozmów sprzedażowych.
  • Zarządzanie ekspozycją towarów i utrzymanie porządku na miejscu pracy.
Wymagania:
  • Umiejętności komunikacyjne i skupienie na potrzebach klienta.
  • Zorientowanie na wyniki i zaangażowanie w osiąganie celów sprzedażowych.
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz zainteresowanie nowymi technologiami.
Pracodawca oferuje:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjna premia sprzedażowa).
  • Gwarancję premii sprzedażowej przez pierwsze 3 miesiące.
  • Stałą umowę o pracę od pierwszego dnia.
  • Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki w naszych elektromarketach, bony świąteczne, premie i nagrody jubileuszowe.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe, nowoczesne narzędzia pracy.
  • Realne możliwości awansu i wspieranie Twojego rozwoju.