Doradca techniczno - handlowy

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych;
  • Przygotowanie ofert handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
  • Realizacja planów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z oferowanymi produktami/usługami;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.