Export Sales Manager z j. angielskim i j. rosyjskim

ClassTrucks – jest częścią holdingu Girteka Group, jednej z największych firm transportowych w Europie. W Classtrucks zajmujemy się dostarczaniem używanych ciągników siodłowych i naczep do wszystkich krajów świata.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Export Sales Manager w branży motoryzacyjnej (pojazdy ciężarowe). Jeśli lubisz środowisko handlowe i masz motywację do budowania silnych relacji z klientami, chcielibyśmy Cię poznać!
W tej chwili ClassTrucks poszukuje dwie osoby na stanowisko:
Miejsce Pracy: Rawa Mazowiecka, ul. Mszczonowska 35

Opis stanowiska:
  • Sprzedaż pojazdów ciężarowych – ciągników siodłowych oraz naczep.
  • Przygotowywanie i prezentacja klientom ofert handlowych.
  • Rozwijanie relacji z klientami poprzez dokładne zrozumienie ich potrzeb i wymagań;
  • Odgrywanie kluczowej roli w generowaniu sprzedaży, które zamienią się w długotrwałe relacje z klientami,
  • Realizacja osobistego planu sprzedażowego.
  • Doprowadzanie do sprzedaży, gromadzenie niezbędnej dokumentacji i zamykanie sprzedaży zgodnie z procesem i procedurami sprzedażowymi firmy.
Wymagania:
  • Co najmniej 1 rok aktywnego doświadczenia w sprzedaży za granicę, minimum 2 lata doświadczenia w handlu (branża ciężarowa NIE jest warunkiem koniecznym);
  • Mile widziana podstawowa znajomość procedur eksportowych,
  • Znajomość języków: angielskiego (warunek konieczny), rosyjskiego (warunek konieczny) w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie pracy z KPI.
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i komunikatywne;
  • Zamiłowanie do sprzedaży, samodzielność i orientacja na wyniki;
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Współpracę z profesjonalnym, wysoko stawiającym poprzeczki, międzynarodowym zespołem;
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego;
  • Pakiet medyczny, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin itp.;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ciekawe środowisko pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni;
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji;