Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Handlowiec
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0595
OBOWIĄZKI:
Zawieranie kontaktów z klientami z Turcji oraz krajów wschodnich; tworzenie oferty sprzedażowej oraz obsługiwanie nabywców; udzielanie informacji o sprzedawanych towarach; przyjmowanie towarów od dostawców, praca stacjonarna niewymagająca przemieszczania się.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

pracodawca oferuje szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku handlowca, tworzenia ofert handlowych, ofertowych oraz zapytań do klientów; wymagana: komunikatywność, zdolności negocjacyjne, znajomość obsługi komputera, dobra samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatywy.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie