Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Handlowiec
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0861
OBOWIĄZKI:
kontakty z kontrahentami m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z chińskim kierownictwem sklepu, obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Podobne oferty:

29.04.2024

Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Lokalizacja: podkarpackie / Domatków

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę.Godziny odb. stażu 8:00 do 16:00.1.Przeszkolenie z zakresu BHP i ppoż.2.Przygotowywanie ofert handlowych.3.Przygotowywanie dokumentów handlowych.4.Obsługa klientów.5.Obsługa sklepu internetowego.6.Obsługa...

Więcej informacji

29.04.2024

Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: mazowieckie / Wólka Kosowska

sprzedaży produktów, monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami (klientami firmy), dostawcami z Chin, korespondencja mailowa z chińskimi dostawcami Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: chiński, w mowie - B1 - średnio...

Więcej informacji

29.04.2024

Handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: mazowieckie / Wólka Kosowska

kontakty z kontrahentami m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z kierownictwem sklepu, obsługa klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Wymagania inne:

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia