Inżynier sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie
Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Wesoła
Numer: StPr/24/0177
OBOWIĄZKI:
analiza potrzeb klientów, utrzymanie z nimi relacji, współpraca przy poszerzeniu oferty produktowej, udzielanie informacji na temat ofert oraz statusu realizacji zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wesoła


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Podobne oferty:

27.04.2024

Inspektor ds. zbytu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Lokalizacja: dolnośląskie / Dzierżoniów

Inspektor ds. zbytu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Więcej informacji

26.04.2024

Inżynier Sprzedaży – ICT/IT

Firma: Orange Polska S.A.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Budowanie, oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla Klientów Biznesowych Tworzenie i dobór rozwiązań dla Klientów w zakresie sprzętu IT (presales) Realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności projektów i ich raportowanie Rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe innowacyjne...

Więcej informacji

26.04.2024

Inżynier Sprzedaży – ICT/IT

Firma: Orange Polska S.A.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Budowanie, oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla Klientów Biznesowych Tworzenie i dobór rozwiązań dla Klientów w zakresie sprzętu IT (presales) Realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności projektów i ich raportowanie Rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe innowacyjne...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia