Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/0649
OBOWIĄZKI:
Wykładanie towarów, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

staż pracy mile widziany, książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia. Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych w ewidencji PUP Siedlce.

Miejsce pracy:

Siedlce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Podobne oferty:

28.04.2024

Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: wielkopolskie / Oborniki

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Komunikatywność Uprawnienia: sprawność fizyczna Wymagania inne:

Więcej informacji

28.04.2024

Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Lokalizacja: podkarpackie / Chłopice

doradzanie klientom, kasowanie towarów, przeprowadzanie transakcji kasowych, dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

28.04.2024

Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: mazowieckie / Wólka Kosowska

kontakty z kontrahentami m.in. z Chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z chińskim kierownictwem sklepu, obsługa klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Wymagania inne:

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia