Konsultant ds. sprzedaży produktów premium

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów premium (drzwi, schody, podłogi dębowe).
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami oraz aktywne ich pozyskiwanie.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i umów.
  • Współpraca z architektami i wykonawcami, planowanie oraz koordynacja prac montażowych.
Wymagania
  • Samodzielność w zarządzaniu procesem sprzedaży, umiejętność nawiązywania relacji i komunikacja interpersonalna.
  • Wysoki poziom obsługi klienta.
  • Zaangażowanie i motywacja do realizacji celów sprzedażowych.
  • Dobrze zorganizowany, umiejętność zarządzania czasem.
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta w branży budowlanej jest atutem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy.
  • Umowa o pracę, benefity (MultiSport, Medicover).
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Wsparcie merytoryczne od doświadczonego zespołu.
  • Długotrwałą współpracę w stabilnej branży.