Konsultant telefoniczny z j. hiszpańskim

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta w języku hiszpańskim i polskim.
  • Udzielanie informacji na zapytania klientów oraz rozwiązywaniem problemów.
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta.
  • Praca z bazą danych klientów i systemami firmowymi.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. poziom B2/C1).
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.