Koordynator Zespołów Sprzedażowych

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Kierowanie grupami sprzedażowymi i zapewnienie wyników sprzedaży.
  • Rekrutacja i szkolenie zespołów sprzedażowych.
  • Optymalizacja procedur sprzedaży dla wzrostu efektywności.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i realizacja celów sprzedażowych.
  • Zarządzanie, motywowanie oraz rozwijanie handlowców.
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą.
  • Sukcesy w osiągnięciu celów sprzedażowych.
  • Umiejętność rozbudowy sieci sprzedażowych.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, motywacyjne oraz interpersonalne.
  • Aktywność terenowa oraz prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość rynku energii odnawialnej.
  • Mile widziany własny zespół sprzedażowy i kontakty w branży sprzedażowej.
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Model współpracy B2B lub umowa o pracę.
  • Sprzedaż renomowanych produktów.
  • Perspektywa rozwoju i tworzenia własnego zespołu.
  • Samochód służbowy i dostosowane godziny pracy.
  • Wysokie prowizje oraz atrakcyjne ceny produkcyjne.