Kosztorysant budowlany

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 33 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego , inżynieryjnego

Obecnie poszukujemy pracowników do działu ofertowania na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert

Wymagania:
  • wykształcenie średnie budowlane ,
  • udokumentowane 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej –ofert
  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano – montażowych
  • znajomość programu kosztorysowego Norma i AutoCad
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • znajomość technologii stosowanych w budownictwie
Oferujemy:
  • prace w stabilnej firmie
  • umowa o prace
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • karty Multisport
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia