Kupiec – branża FMCG

Miejsce pracy: Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25
Chata Polska to firma rodzinna, z polskim kapitałem, działająca z powodzeniem od 1997 roku. W chwili obecnej mamy 27 sklepów własnych, które systematycznie unowocześniamy. Pracując w naszym sklepie masz wpływ na wyniki i tworzenie standardów pracy. Od lat ważne są dla nas relacje i praca w zespole.
Twój zakres obowiązków:
  • Negocjowanie warunków współpracy, pozyskanie najlepszej rynkowo oferty na dane produkty,
  • Budowanie asortymentu w ramach danej kategorii,
  • Odpowiedzialność za politykę cenową i konkurencyjną podległej kategorii,
  • Ustalanie działań promocyjnych oraz ocena ich efektywności,
  • Analizowanie działań konkurencji, badanie rynku oraz trendów cenowych,
  • Osiąganie założonych celów budżetowych w ramach kategorii poprzez efektywne zarządzanie asortymentem,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, m. in. z Działem Marketingu i Księgowości.
Nasze wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG, w sieciach handlowych,
  • Znajomość rynku oraz branży FMCG – warunek konieczny,
  • Znajomość programu MS Excel w stopniu dobrym,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym,
  • Odpowiedzialność i skuteczność w działaniu.
To oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe i bogaty system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Realną szansę rozwoju oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Swobodny dress code,
  • Kartę Medicover Sport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej.
Dołącz do nas!

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:
,,Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:
,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych kandydatów jest MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 65 00 360), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf