Gdański Urząd Pracy
Menedżer
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/4239
OBOWIĄZKI:
Koordynacja pracy sieci sklepów na terenie Gdańska, kontrola zamówień i remanentów, uzupełnianie stanów magazynowych. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-17 (zgodnie z grafikiem ustalonm z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

biegła znajomość programu Excel, komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktu. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy