Młodszy specjalista ds sprzedaży

Firma extraDACH, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizujaca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:

Do naszego oddziału w Krakowie poszukujemy młodego, ambitnego kandydata, który będzie chciał wdrożyć się na stanowisko Doradcy technicznego/Handlowca. Nauczymy Ciebie wszystkiego tak, abyś mógł w przyszłości:
  • aktywnie sprzedawać,
  • rzetelnie obsługiwać klientów w oddziale i w terenie,
  • obsługiwać bieżące zamówienia,
  • przygotowywać oferty i finalizować sprzedaż,
  • pozyskiwać nowych klientów.
Wymagania
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • chęć do nauki i otwartość na nowe doświadczenia,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • kreatywność działania,
  • pozytywne usposobienie.
Oferujemy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne narzędzia i szkolenia.