Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim

Producent i właściciel marki Colorissimo -> https://lavagroup.pl/ zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm. Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu sprzedaży na rynkach eksportowych i w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, Blisko "METRO STOKŁOSY"
Zadania:
  • Obsługa zamówień
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktualizowanie bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych kontaktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowa o prace
  • Praca w godzinach: 8:30-16:30
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześniej
  • Premie kwartalne
  • Zniżki pracownicze
  • Integracje firmowe
  • Możliwości rozwoju i awansu