Pracownik animacji w parku rozrywki

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3937
OBOWIĄZKI:
Praca w stroju maskotki, przywitanie gości parku w stroju maskotki, krótki pokaz tańca Mai, przybicie "piątki" z dziećmi. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-18 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

gotowość do podjęcia pracy, pracodawca zapewnia przeszkolenie stanowiskowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy