Pracownik Serwisu Restauracyjnego

Miejsce pracy: Siemiatycze
Twoje główne zadania:
  • Profesjonalna obsługa klienta i tworzenie pozytywnych relacji
  • Przygotowanie potraw zgodnie z najwyższymi standardami
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • Obsługa kasy fiskalnej
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Sanitarno-epidemiologiczne badania, lub gotowość do ich dopełnienia
  • Doświadczenie w gastronomii lub obsłudze kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy Ci:
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie)
  • Stabilne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w przyjaznym, młodym zespole