Pracownik sklepu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/5974
OBOWIĄZKI:
Dbanie o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach. Pomoc klientom, w znalezieniu swojego ulubionego asortymentu, obsługa kasy. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia sklepu. Miejsce pracy: Gdańsk ul. Przywidzka 7, Gdańsk CH Osowa, Gdańsk ul. Świętokrzyska 21, Gdańsk ul. Dragana, Pruszcz Gdański.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

orzeczenie o niepełnosprawności. Gotowość do pracy z elastycznym grafikiem przez co najmniej 10 godzin w tygodniu, także wieczorem i w weekendy. Umiejętność pracy zespołowej, dyscyplina, świadomość kosztów, prostota, szacunek, ukierunkowanie na klienta.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy