Przedstawiciel Handlowy

DRAWEX A.C.M.T DRYWA Sp. J.

W trakcie 30-sto letniej działalności firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. stała się liczącym w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych zatrudniającym obecnie ponad 120 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem nieustannie poszukujemy pracowników różnych działów, pragnących dołączyć do naszego zespołu.
Miejsce pracy: Małkowo, k/Żukowa
Opis stanowiska:

Pozyskiwanie klientów na usługi cięcia laserowego, gięcia blach, spawania. Czas pracy nieograniczony. Umowa o prace lub samozatrudnienie.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja od sprzedaży
  • Szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Pracę w miłej atmosferze
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane usług z zakresu mechanicznej i plastycznej obróbki stali
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysokie predyspozycje i umiejętności sprzedażowe
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie i nastawienie na wyniki
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
Proszę wpisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".