Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Szerokie
Numer: StPr/24/0995
OBOWIĄZKI:
Aktywne pozyskiwanie klientów, obsługa i budowaie długoterminowych relacji z klientami.Sprzedaż produktów/usług firmy. Praca stacjonarna.Marketiong interntowy - sprzedaż usług (zakładanie stron internetowych, social media).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: wiedza i kultura osobista
Uprawnienia: umiejętność sprzedaży bezpośredniej
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: Komunikacja interpersonalna

Wymagania inne:

Mile widziane minimalne doświadczenie przy obsłudze klienta.

Miejsce pracy:

Szerokie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 384 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie