Przedstawiciel Handlowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych oraz budowanie relacji z klientami,
  • Ofertowanie i przygotowywanie kalkulacji
  • Prowadzenie negocjacji
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w PZU
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty:

19.09.2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Handlu Detalicznego

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Realizacja celów sprzedażowych i marżowych. Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi w kanale dostaw i Cash & Carry. Utrzymywanie stałego kontaktu i udzielania wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej właścicielowi sklepu poprzez zapewnienie...

Więcej informacji

19.09.2024

Doradca / Przedstawiciel Handlowy w branży produktów dla zwierząt

Firma: Over Group

Lokalizacja: łódzkie / Łask

Oferujemy: Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę Klientów. Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu i rozliczane są miesięcznie - każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia . Świetnie, prawda? Dodatkowe...

Więcej informacji

19.09.2024

Przedstawiciel Handlowy

Firma: Praca.pl

Lokalizacja: wielkopolskie / Kalisz

Zadania: Pozyskiwanie nowych oraz budowanie relacji z klientami, Ofertowanie i przygotowywanie kalkulacji Prowadzenie negocjacji Przyjmowanie i realizacja zamówień Realizacja planów sprzedażowych Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Prawa jazdy kat. B

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia