Przedstawiciel Handlowy

DPD Polska jest częścią GeoPost, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 15000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami,
  • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami poprzez budowanie trwałych relacji oraz tworzenie optymalnych rozwiązań,
  • realizacja planów sprzedażowych.
Nasze wymagania:
  • determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na osiąganie wyników,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • zdolności interpersonalne pomocne na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność współpracy z Zespołem,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość dofinansowania karty Multisport,
  • platformę benefitową.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 5, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.