Przedstawiciel Regionalny ds. Produktów Weterynaryjnych

Obszar pracy: woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
  • Zdobycie nowych klientów i dbanie o stosunki z aktualnymi,
  • Realizowanie celów sprzedażowych i promocyjnych,
  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych,
  • Sprawozdawczość działań.
Wymagania:
  • Umiejętności nawiązywania relacji,
  • Samodzielności i dobrej organizacji,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie weterynarii i biologii,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
Pracodawca oferuje:
  • Stałą pracę na umowę o pracę,
  • Benefity (zdrowotne/sportowe),
  • Fundusz świadczeń socjalnych,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjemną atmosferę i szkolenia,
  • Niezbędny sprzęt: auto, telefon, laptop.