Sales Assistant / Asystent Sprzedaży

Insta Sp. z o.o. to lider w sprzedaży zestawów upominkowych oraz alkoholu w segmencie B2B dla firm. Poszukujemy energicznej osoby, która chce rozwijać swoją karierę w obszarze sprzedaży i marketingu. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią innowacyjnego środowiska biznesowego, to miejsce jest dla Ciebie!

Nie jesteśmy korporacją! Choć czerpiemy inspirację z organizacji korporacyjnych, działamy na własnych zasadach, kładąc nacisk na kreatywność, współpracę i rozwój osobisty. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznej i innowacyjnej firmy, która dba o rozwój zarówno swojego personelu, jak i organizacji.
Miejsce pracy: Warszawa, Włochy, ul. Instalatorów 23
Główne zadania, które będziesz realizować:
  • wspieranie działu sprzedaży w codziennych operacjach i obsłudze klientów
  • obsługa zamówień, przygotowywanie ofert handlowych, raportów, podsumować oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • opieka posprzedażowa, zapewniająca wysoki poziom satysfakcji klientów
  • analiza rynku, pod kątem potrzeb klientów oraz panujących trendów
  • wsparciem przy organizacji spotkań businessowych i szkoleń
  • współpraca z dostawcami w celu zapewnienia efektywnej obsługi
*Jeżeli ponadto dodatkowo będziesz chciał/chciała wykazać się kreatywnością z tworzeniu treści na social media będzie stanowiło to dodatkowy atut ;-)

Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w obszarze
  • doskonale znasz pakiet Office i potrafisz sprawnie działać w programie Excel, Word, Power Point
  • jesteś osobą kreatywną, posiadającą talent do obsługi mediów społecznościowych, rozumiejącą dynamikę Internetu i z entuzjazmem podejmiesz się prowadzenie kanałów w naszej firmie (mile widziane)
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i pracować w dynamicznym środowisku
Co oferujemy:
  • ekscytującą możliwość rozwoju zawodowego w naszej firmie
  • pełne wprowadzenie do naszej organizacji, abyś poczuł się jak część naszego zespołu od pierwszego dnia
  • intensywne szkolenie i wsparcie, które przygotują Cię do działania na najwyższym poziomie
  • zróżnicowane zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić
  • elastyczną formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb (UoP, UoZ, B2B),
  • wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • materiały edukacyjne i wsparcie finansowe na szkolenia (budżet edukacyjny)
  • po zakończeniu okresu próbnego otrzymasz prywatne ubezpieczenie zdrowotne PZU oraz pakiet Multisport
  • pracę w zgranym zespole, który nie tylko świetnie się dogaduje, ale także lubi to, co robi
  • wyśmienitą kawę, obszerny asortyment herbat oraz smakołyki dla miłośników słodyczy
  • wygodne miejsce parkingowe na terenie firmy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.