Specjalista do spraw sprzedaży i handlu przez internet i telefon

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Specjalista do spraw sprzedaży i handlu przez internet i telefon
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0412
OBOWIĄZKI:
współpraca z kontrahentami, zbieranie zamówień przez telefon, udzielanie informacji o produktach i promocjach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Podobne oferty:

21.05.2024

Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno

praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

20.05.2024

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Firma: Contractus Agro Sp. z o.o.

Lokalizacja: podlaskie / Choroszcz, Porosły 86

Zakres obowiązków: Prowadzenie sklepu internetowego Obsługa klienta (telefon i korespondencja mailowa) Kontakt z klientem Obsługa zamówień w sklepie internetowym Prestashop, Allegro, Baselinker Udział w tworzeniu i doskonaleniu sklepu internetowego Aktualizowanie oferty produktowej w sklepie on-line oraz Allegro...

Więcej informacji

20.05.2024

Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Lokalizacja: małopolskie / Szymbark

Rozpoznawanie rynku pod względem oczekiwań potencjalnych nabywców towarów poprzez Internet co do rodzaju i zakresu asortymentowego towarów oraz cen i kosztów sprzedaży; Udzielanie pełnej informacji klientom o zakresie oferty towarowo-usługowej oraz o warunkach sprzedaży; Reklamowanie internetowej formy sprzedaży...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia